Strategia rozwoju firmy transportowej

exit n

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój sklep w kajecie. W współczesnym tymże, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Ale jego biznes nie miał tylko produktów oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z usługą przychodzi firma Comarch, sam z najprawdziwszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów i materiałów. Daje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a jednocześnie są doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę programu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To zapewne dodatki, do ważnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, natomiast nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.